23 Ocak 2018 Salı

Remzi Hayta yazdı. Remzi Hayta yazdı ANESİAD'dan Türk Silahlı Kuvvetlerine Destek Çalık: Şerefhan’dan Çat Barajına su verilmeye başlandı Kamyon Nihayet Ev'den Çıkartıldı Çamurlu Mahallesi’nde Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi Keskin 'Afrin Operasyonunu destekliyoruz,ordumuzun yanındayız Eledim Eledim hölük eledim Akçadağ İlçesi Bayraklarla Donatıldı Enerji Sürekliliğini Ağır Kış Şartları Altında Sağlamaya Çalışıyor
Ankara Arguvanlılar Derneği 25.yılını Görkemli Kutladı

Ankara Arguvanlılar Derneği kuruluşların 25 .yılını muhteşem bir şekilde kutladılar.. REMZİ HAYTA-FLAŞ HABER ÖZEL

7.11.2017 22:18:37   

 

Türkiye Barolar Birliği salonunda yapılan 25.nci kutlama programına Eski Adalet Bakanı Seyfi OKTAY, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli AĞBABA, CHP Ankara Milletvekili  Murat EMİR, Sümer Holding Genel Müdür Yrd. Recep KOYUNOĞLU, Yargıtay 9. Daire Başkanı Mehmet ÇAMUR, Ataşehir Belediye Başkan Yrd. Sadık KAYHAN, Emekli Anayasa Mahkemesi Üyesi Ayla PEKTAŞ, Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğlu, Hacettepe Üniversitesi Kimya Bölüm Başkanı Başkanı Prof. Dr. Nurşen ALTUNTAŞ,  İşadamı Ahmet AYDOĞAN, yargı mensupları, Milliyet Gazetesi ile Ankara’da yayın yapan Zafer ve Darendeli gazeteleri ile Malatya’da yayın yapan Flaş Dergisi ve internet sitesi sahibi Remzi Hayta  , Arguvan Vakfı Başkanı Hasan AYDIN, Arguvan Bozan Köyü Muhtarı Hatun YILMAZ, Özgür Radyo Turna Avazı program yapımcı ve sunucusu Gülhan BİRSÖZ, Ankara Malatyalılar Dernek Başkanı Battal YILDIZ, Malatya Eğitim Vakfı Ankara Şube Başkanı Ekrem DERNEK, Çağdaş Malatyalılar Dernek Başkanı Ümit ÖZTÜRK, İstanbul Eymir Köyü Dernek Başkanı Hacı Ali YILMAZ ve yönetim kurulu üyeleri, Arapgir Dernek Başkanı Hüseyin ÖZDEMİR, Darende Dernek Başkanı Şevket SOYLU, Doğanşehir Dernek Başkanı Süleyman BİLGİLİ, Kuluncak Dernek Başkanı Mahmut ASLAN, Ağılbaşı Dernek Başkanı Müslüm AKINCI, Basak Köyü Dernek Başkanı Mehmet AKKAYA, Başkınık Dernek Başkanı Bayram EMİCİ, Hacılar Dereköyü yönetim kurulu üyeleri, İğdir Dernek Başkanı Ali ÖZDEMİR, Köylü Köyü Dernek Başkanı Zeynep KOÇ ile çok sayıda Arguvanlı ve Arguvan sevdalısı katıldı

Derneğimizin k Türkiye Barolar Birliği’nin salonunda yapılan 25.nci yıl kutlama proğramının açılış konuşmasını sevilen ve Derneğe başkan olduktan sonra bir çok önemli sosyal etkinliklere imza atan Dernek Başkanı Asım AYDOĞDU’nun açılış konuşması ile başladı. AYDOĞDU konuşmasında “Bizler, gurbette olduğumuz her an sılasını düşünen ve bir gün oraya dönmenin hayaliyle yaşayan insanlarız. Biliyoruz ki “Yolcunun son durağı, yola çıktığı yerdir”. Çünkü bir Arguvanlı için; “fiziksel doyum” ne kadar önemliyse “ruhsal doyum” da bir o kadar önemlidir. Ve ruhunu doyuran tek şey “sıla”sıdır. Ankara’ya gurbete bizlerden daha önce gelmiş olan büyüklerimiz de bundan 25 yıl önce bu düşünceden hareketle Ankara’da ismi Ankara Arguvanlılar Derneği olan bir fidanı toprağa diktiler. Bu küçük fidan, 25 yıl boyunca Ankara’da yaşayan hemşerilerimizin ve Arguvan sevdalılarının desteğiyle büyümeye ve gelişmeye devam etti. Günümüzde ise burada bulunan sizler ve aramızda olamayan binlerce Arguvanlıyı gölgesinin altına toplamayı başarmış kocaman bir ağaca dönüştü. Bu akşam burada görmüş olduğumuz coşku ve destek, bizlere bu fidanın artık derinlere kök saldığını ve çok uzun yıllar boyunca gelişmeye devam edeceğini gösteriyor. Temennimiz bütün Arguvanlıların ve Arguvan sevdalılarının bu ağacın gölgesi altında toplanması, birbiriyle kaynaşması ve Arguvan kültürünü her daim yaşatmasıdır. Hepimizin ortak çalışması ve değerli desteklerinizle bu temenninin gerçeğe dönüşeceğine yürekten inanıyoruz.” dedi.

Daha sonra sırasıyla sanatçılar Erhan YLMAZ, Sinem ÖNEL, Şirin ÜSTÜN, Mustafa ÖZARSLAN ve Davul-Zurna ekibi sahnede güzel bir performans gösterdiler. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen gece saat 00.30’da son buldu.

Gecemize Eski Adalet Bakanı Seyfi OKTAY, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli AĞBABA, CHP Ankara Milletvekili Murat EMİR, Sümer Holding Genel Müdür Yrd. Recep KOYUNOĞLU, Yargıtay 9. Daire Başkanı Mehmet ÇAMUR, Ataşehir Belediye Başkan Yrd. Sadık KAYHAN, Emekli Anayasa Mahkemesi Üyesi Ayla PEKTAŞ, Hacettepe Üniversitesi Kimya Bölüm Başkanı Başkanı Prof. Dr. Nurşen ALTUNTAŞ, Arguvan sevdalısı İşadamı Ahmet AYDOĞAN, yargı mensupları, Milliyet Gazetesi ile Ankara’da yayın yapan Zafer ve Darendeli gazeteleri ile Malatya’da yayın yapan Flaş Dergisi mensupları, Arguvan Vakfı Başkanı Hasan AYDIN, Arguvan Bozan Köyü Muhtarı Hatun YILMAZ, Özgür Radyo Turna Avazı program yapımcı ve sunucusu Gülhan BİRSÖZ, Ankara Malatyalılar Dernek Başkanı Battal YILDIZ, Malatya Eğitim Vakfı Ankara Şube Başkanı Ekrem DERNEK, Çağdaş Malatyalılar Dernek Başkanı Ümit ÖZTÜRK, İstanbul Eymir Köyü Dernek Başkanı Hacı Ali YILMAZ ve yönetim kurulu üyeleri, Arapgir Dernek Başkanı Hüseyin ÖZDEMİR, Darende Dernek Başkanı Şevket SOYLU, Doğanşehir Dernek Başkanı Süleyman BİLGİLİ, Kuluncak Dernek Başkanı Mahmut ASLAN, Ağılbaşı Dernek Başkanı Müslüm AKINCI, Basak Köyü Dernek Başkanı Mehmet AKKAYA, Başkınık Dernek Başkanı Bayram EMİCİ, Hacılar Dereköyü yönetim kurulu üyeleri, İğdir Dernek Başkanı Ali ÖZDEMİR, Köylü Köyü Dernek Başkanı Zeynep KOÇ ile çok sayıda Arguvanlı ve Arguvan sevdalısı katıldı.

Telgraflarıyla CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU ve CHP İstanbul Milletvekili Onursal ADIGÜZEL ; çiçek göndererek de Arguvan Belediye Başkan Mehmet KIZILDAŞ, Adoksan AŞ. ve Kaff Pırlanta gecemize destek verdiler.

REMZİ HAYTA-FLAŞ HABER ÖZEL

     Yazdır Paylaş:
Yorumunuz
Adınız Soyadınız:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. IP adresiniz güvenliğiniz için kayıt edilmektedir.

Yorumunuz
Toplam (1) adet yorum yapılmıştır
Hüseyin ÖZDEMİR Ankara Arapgir Kalkındırma Derneği başkanı 8.11.2017 09:03:24
Nice 25.yıllara başta dernek başkanı Asım Aydoğdu olmak üzere yönetim kurullarına ve emeği geçen Tüm hemşehrilerime teşekkürler
Yazarlarımız


ELEŞTİRİLEL GÖZLE DÜNYAYA BAKMAK İYİDİR İYİ…

REMZİ HAYTA
  REMZİ HAYTA
  VAHAP GÜNER
  Prof. Dr. MUSTAFA TALAS
  ASUMAN SARITAÇ
  FUAT KARAMAN
  NURETTİN KONAKLI
  CUMALİ DUMAN
  BAYRAM AKDEMİR
  AYŞEGÜL ÇOŞKUN
  ENVER KALAYCIOĞLU
  Arş. Gör. MURAT BUĞRA TAHTALI

Anket

Aktif Anket Bulunamadı
Gazeteler
Hiç Röportaj Yok

Röportajlar
Benler cilt kanserinin habercisi demek

Çok Okunanlar
Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, zor zamanlarda üstlendiği sorumluluklarla kamuoyunun taktirini topluy
Remzi Hayta yazdı.
Remzi Hayta yazdı
ANESİAD'dan Türk Silahlı Kuvv
Çalık: Şerefhan’dan Çat Barajı
Kamyon Nihayet Ev'den Çıkartıl
Çamurlu Mahallesi’nde Yapılan
Keskin 'Afrin Operasyonunu des
Akçadağ İlçesi Bayraklarla Don
Eledim Eledim hölük eledim
Enerji Sürekliliğini Ağır Kış
Flaş Haber - Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2011
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.