26 Nisan 2018 Perşembe

Canpolat Milletvekili aday adayı mı? Oluyor Av.Ramazan Acar’da Ak Parti’de Aday Adayı Çakır Bugün saat 15.00'da aday adaylığını açıklıyacak Ak Parti'de Cevabı Merak Edilen Sorular?(Remzi Hayta Yazdı ) Çakır ve Kahtalı Milletvekili aday adayı oluyor . Emniyet Müdürü Dr.Urhal’dan Başkan Gümüş’e Ziyaret Prof.Dr.Karabuluttan gurur verici çalışma ve örnek davranış Başkan Boyraz,Çeşitli İllerde Ziyaretlerde Bulundu Ağbaba; “TSK’nın Taşeronları Sivil Memurlar” Ak Parti'de ilk aday adayı Nail Tuna
24 Şubat’da yapılacak İl Kongre'sine Başbakan Yıldırım Katılacak

Ak Parti il Başkanı Hakan Kahtalı Parti il binasında düzenlediği basın toplantısında “ 6. Olağan İl Kongremizi de 24 Şubat Cumartesi günü Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştireceğiz.” Dedi

19.1.2018 14:02:44   

 

 Ak Parti il başkanı Hakan Kahtalı yaptığı basın toplantısında şunları söyledi : 

 "Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım , Değerli İlçe Başkanlarım ,İlçe Belediye Başkanlarım Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyeleri , Kıymetli Teşkilat Üyelerimiz , sevgili yol arkadaşlarım ve Değerli Basın Mensubu arkadaşlarımız sizleri Selamların en güzeli olan Allah’ın selamı ile selamlıyor hoş geldiniz diyorum.

14 Ağustos 2001 tarihinde “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek çıktığımız bu yolda hem partimiz hem de hükümet icraatları olarak Cumhuriyet tarihinde daima ilklerin partisi olduk. 

AK Parti’nin hikayesi, bir milletin aşk hikayesidir.

AK Parti'nin Kaderi Ülkemizin kaderiyle aynıdır.

Biz AK Parti'yi milletimizle birlikte kurduk, milletimizle birlikte büyüttük.

Bizim başarılarımızın gerisinde milletimizle kurduğumuz güçlü ilişki, milletimizden aldığımız büyük destek vardır.

Kurulduğu günden beri AK Parti Malatya İl Başkanlığı çatısı altında hizmet veren, emek sarfeden, ülkesi milleti ve davası için fedakârca mücadele yürüten Tüm İl Başkanlarımıza ve teşkilatlarına her kademede görev almış arkadaşlarıma ve Malatyalı hemşerilerimize teşekkür ederim.

Bugün itibariyle 18 Ocak 2015 günü Sayın Bakanımız Bülent Tüfenkci’den almış olduğumuz İl Başkanlığı görevinde 3. Yılımızı tamamlamış bulunmaktayız. 

Görevde bulunduğumuz süre zarfında 2 tane Genel Seçim 1 tane de Referandum olmak üzere 3 seçim geçirdik. 

Seçim Öncesi Çalışmalar anlamında Tüm Teşkilatlara örnek çalışmalarda bulunurken , Seçim Sonuçlarında da Hamdolsun hep rekorlar kırarak Bugünlere geldik. 

İl ve İlçe Yönetimlerimizle, Kadın ve Gençlik Kollarımızla, Mahalle Başkanlarımızdan Sandık Yönetimlerimize, Müşahitlerimizden Üniversite Teşkilatlarımıza kadar bizler çok büyük bir aileyiz. 

Yaklaşık 107.000 üyesi olan bu ailenin bir ferdi olarak belirtmek isterim ki Bizler Bu şehrin en büyük Teşkilatı, En Büyük Sivil Toplum Kuruluşu, Malatya’nın en Büyük Ailesiyiz ve Ben Ailemle Gurur Duyuyorum. 

Çünkü ; 15 Temmuz Hükümet Karşıtı Darbe Kalkışmasında Şehrimiz ve Teşkilatımız Büyük bir sorumluluk alarak henüz Cumhurbaşkanımız Halkımızı sokaklara davet etmemişken Sokaklara Dökülmüş , Partimizin önünden ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanından Pelsilvanyadaki bunak ve onların Yurtiçinde bulunan Hain işbirlikçilerine en net cevabı vermiştir.

 Bu vesileyle Bu topraklar uğruna Canını veren Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize Allah’tan şifa diler geride kalanlara da sabrı cemil Niyaz ederim. 

 2015 yılında devraldığımız bu ağır sorumluluğun bilincinde birçok çalışma yaptık ve hepsini de sizlerle paylaştık. Başta Teşkilat Çalışmaları ve Seçim çalışmalarımız olmak üzere gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan birkaçını da tekrardan hatırlatmak isterim. 

Yaklaşık 97.000 olan üye kaydımızı 3 sene Zarfında 107.000 rakamlarına ulaştırdık bu rakamları özellikle söylemek istiyorum Çünkü biz gece gündüz demeden kapı kapı gezerek üye olmak isteyenleri partimize üye yapıyor, Hükümet Çalışmalarımız hakkında hem üyelerimizi hem vatandaşlarımızı bilgilendiriyor hem de kendileriyle sürekli irtibat halinde kalıyoruz. 

Yine bu süreçte Teşkilatlarımız, Üyelerimizin tamamını evinde, iş yerinde ziyaret ederek hem bilgi güncellemesi yapmış hem de başka şehre taşınmış kişilerinde Diğer teşkilatlarımıza nakillerini gerçekleştirmek suretiyle 5.000 üyemizi naklettik ve toplamda 15.000 yeni üye ile üye sayımızı 107.000’e çıkartmış bulunuyoruz. 

 550 Mahalle / ( Köy )tamamını 9 gün içerisinde Ziyaret ettik Cumhurbaşkanımızın en çok önemsediği milletin temsilcileri olan Mahalle muhtarlarımız ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini Anlattık. 

Ağustos 2016 ‘da Tüm teşkilatlarımızın katılımıyla Kızılay ile Bağışı Kampanyası düzenledik ve Malatya genelinde 1 kerede en fazla Kan Bağışı yapan Kurum ve Teşkilat olduk. 

3 Yıllık İl Başkanlığım sürecinde 2 defa Başbakanımıza 4 Kez de Sayın Cumhurbaşkanımıza mitingler yaptık.

Gerek Katılım Noktasında Gerekse de Heyecan anlamında Şehrimizin tarihine not düşülen bu Mitingler ile Hemşerilerimiz Dosta Düşmana Karşı Bir kez daha tarafını belli etmiş , ve Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamıştır. 

13 İlçe Kongremizin tamamını gerçekleştirdik, Önceden ataması yapılmış kongresi yapılmamış ilçelerimizinde Kongresini yaparak Delegelerimizin Güvenoyunu alarak İlçe Başkanlarımıza Görevlerini ve sorumluluklarını teslim ettik.

Her sene Ekonomi İşleri Başkanlığımızca düzenlenen Şehirlerin Ekonomik Beklentileri programlarını gerçekleştirerek raporları Genel Merkezimize sunduk. 

Düzenli olarak her ay İlçe Danışma Meclisi Toplantılarımızı Gerçekleştirdik.Aylık Milletvekillerimizle, Meclis Üyelerimizle, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımızla bir araya gelerek İlimizle yapılacak çalışmaları Gerekli Bakanlıklara, Başbakanımıza ve Cumhurbaşkanımıza iletmek için İstişare toplantılarımızı gerçekleştirdik.

 9 Eylül de Hekimhan ve Yazıhan’dan başlattığımız 6. Olağan Kongre sürecimizi 30 Aralık’ta Yeşilyurt İlçe Kongremizle tamamlamış bulunmaktayız. 

Bu yoğun süreçte ilçe Yönetimlerimizde %60 oranında yenilenme gerçekleştirdik. 

 717 Mahalle Başkanımız, 13 İlçe Yönetimlerimiz Kadın ve Gençlik Kolları Teşkilatımızın tamamını güncelledik ve yeniledik. 

 13 İlçe Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetimlerini yeniledik, 5 İlçe Kadın Kolları teşkilatlarını ve başkanlarımızı da yenileyerek Büyük Kongre sürecimizi Başlatmış bulunmaktayız. 

 6. Olağan İl Kongremizi de 24 Şubat Cumartesi günü Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştireceğiz. 

 AK Parti de her kongre heyecan demek, yenilik demek coşku demek Bayrak yarışı demektir. 

 Heyecanımızı yitirmeden, coşkumuzu kaybetmeden kibre gurura böbürlenmeye asla kapılmadan Malatya’mızın her bireyini kardeşimiz görerek Şehrimizi daha da büyütecek, daha iyi yerlere gelmesini, kalkınmasını, halkımızın mutlu olması anlamında çalışmalarımıza devam edecek ve Ülkemize daha büyük sevinçleri hep birlikte yaşatacağız. 

 Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde mevcut sorunları aşarak Memleketimizin her sorununa çözüm bulma noktasında çalışamalarımıza devam edeceğiz. 

 Bir kez daha Rabbime bizlere böyle bir yol arkadaşlığı nasip ettiği için şükrediyorum ve Başta Şahsıma ve Teşkilatımıza güvenerek Bizlere bu görevi tevdi eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimi arz ederim. 

 6. Olağan Kongremizin Ülkemiz , Milletimiz ve Şehrimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor , hepinize saygılarımı sunuyorum."

     Yazdır Paylaş:
Yorumunuz
Adınız Soyadınız:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. IP adresiniz güvenliğiniz için kayıt edilmektedir.
Yazarlarımız


ELEŞTİRİLEL GÖZLE DÜNYAYA BAKMAK İYİDİR İYİ…

REMZİ HAYTA
  REMZİ HAYTA
  VAHAP GÜNER
  Prof. Dr. MUSTAFA TALAS
  ASUMAN SARITAÇ
  NURETTİN KONAKLI
  CUMALİ DUMAN
  AYŞEGÜL ÇOŞKUN
  ENVER KALAYCIOĞLU
  Arş. Gör. MURAT BUĞRA TAHTALI

Anket
MİLLETVEKİLİ ADAYINIZI SİZ BELİRLEYİN
Av.Osman Aladağ
Reşat Erdoğan(iş adamı)
Hakan Kahtalı (Ak Parti il Başkanı)
Av.Cemal Akın (Eski Vekil)
Av. Mehmet Görgeç
Av. Ali Yıldırım
Şevket Keskin (ESOB Başkanı)
Erkan Mumcu (Gn.sek.Yard)
Münir Doğan Ölmeztoprak
Av. Özcan Çetin
Av. Bayram Taşkın
Av. Arif Yıldız
Doç. Dr. Sinasi Kazancıoğlu
Osman Marasali (FP İl Başkanı )
Şanal Tosun (Müşavir)
Mehmet Şahin (Müşavir)
Av. Ramazan Acar
Vahap Demirel
Av. Şahin Evin
Av. Süleyman Sarıbaş
Emine Akkurt
Ezc. Güzin Koçak
Selahaddin Canpolat
Av. Mehmet Nuri Koşar
Hakan İnci (iş adamı)
Yakup Güler
Av.Muhammed Afşin Arıkan
Nail Tuna
Tüm Anketler

Gazeteler
Hiç Röportaj Yok

Röportajlar
Benler cilt kanserinin habercisi demek

Çok Okunanlar
Malatya'da 17 yıl Eğitim Bir sen Memur sen Birlik vakfı Ribat vakfi Yağmurder Ve beraberinde Bir çok
Canpolat Milletvekili aday ada
Çakır Bugün saat 15.00'da aday
Av.Ramazan Acar’da Ak Parti’de
Çakır ve Kahtalı Milletvekili
Prof.Dr.Karabuluttan gurur ver
Ak Parti'de Cevabı Merak Edil
Emniyet Müdürü Dr.Urhal’dan B
Ak Parti'de ilk aday adayı Nai
Başkan Boyraz,Çeşitli İllerde
Ağbaba; “TSK’nın Taşeronları
Flaş Haber - Tüm Hakları Saklıdır © 2008-2011
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.